Anne Veski loodab Vene superstaarisaatesse püsima jääda ballaadiga / ÕL

28.11.2007

SL Õhtuleht
Tekst: Jaanus Kulli
Foto: Mihhail Zilber

“Ei oska arvata, kuidas nad seal žüriis hääletavad ja kes selles projektis edasi võistleb või kes välja kukub, kuid täna (eile – J. K.) salvestame pööraselt ilusat ballaadi armastusest,” kirjutab Anne Veski Venemaa telekanali NTV saate “Sina – superstaar” kodulehel, kus ripuvad üleval saates võistlejate kohustuslikud veebipäevikud.

Veski ise on pärast 8. vooru langenud kümne võistleja seas eelviimaseks. Samas äratab ta lootusi: “Eeldan, et see ballaad saab olema minu repertuaaris üks tugevamaid laule ning ma jäin selle lauluga ka ise väga rahule,” kirjutab Veski.

Veski pandi laval põlema

Sellele eelnevad Veski kirjaread kannavad 22. novembri kuupäeva, neis vabandab ta pika vaikimise pärast ning veab siis jutu otsekohe eelmisele esinemisele, kus ta Elton Johniks grimeerituna ja kostümeerituna laulis klaveri taga Eltoni ühte suuremat hitti “Sorry Seems To Be The Hardest Word”.

“Jäin selle esitusega täiesti rahule. Trikk “leekides põleva Veskiga” õnnestus! Mulle tundus, et ma tõesti põlen, mul on kuum ja on aeg mind kustutama hakata. Isegi kahju, et ma seal nii lühikest aega “põlesin”,” vihjab Veski loo salvestuse kujundusele.

Ise poleks eelmist lugu valinud

Edasi kirjutab Veski, et kohe pärast Eltoni loo vooru hakkas ta valmistuma järgmiseks etteasteks, milles tal tuli esitada Lolita tuntud laulu “Pošlju jevo na…”, mis – nagu me nüüd teame – teenis saate žüriilt kesise punktiarve ning langetas eestlanna kaheksandale ehk siis eelviimasele kohale.

Kesist tulemust oleks Veski justkui ette aimanud: “Ütlen ausalt – see ei ole minu lugu. Ja halvasti kukkus ta mul välja samuti. Võib-olla keegi leiab, et artist peab oskama laulda ükskõik millist laulu, kuid ometi on olemas lugusid, millest ei tohiks kinni haarata. Ja “Pošlju jevo na…” on just sellest seeriast. Poleks olnud saate produtsendi ja projekti formaadi ettekirjutust, poleks ma eales sellist lugu laulnud! Ja ka žürii hinded olid vastavad. Oleme praegu Muromoviga viimastel kohtadel – saatest väljalendamise nominendid.”

Ometi lõpetab Veski ka blogi selle osa optimistlikult: “Südamlikud tänud kõigile, kes mind toetavad ja hea sõnaga meeles peavad. See on mulle väga meeldiv! Ma armastan teid kõiki,” vastab Anne Veski blogis oma fännidele, kes seal Veskile jätkuvalt ülistuslaulu laulavad ja teda südamlike sõnadega toetavad.

Artikli leiate siia klikkides >>