Anne Veskit võetakse Venemaal vastu avasüli / epl.ee

09.03.2009

www.epl.ee
Tekst: Merilin Kruuse

Juba Nõukogude ajal suure kodumaa lavadel säranud estraaditähte Anne Veskit võetakse Venemaal tänaseni avasüli vastu ning vaatamata müriaadile pealekasvanud uutele staaridele ei näi Vene publik temast tüdivat.


Kuidas saakski mööduda Venemaa suured tähtpäevad, kui Moskva lavalaudadel ei näeks me taas igavesti noort Anne Veskit. Tema plaate pole saada enam igas poekeses, aga saalid on ikka täis, vahendas portaal ERR uudised “Kultuuriuudiseid”.

“Isegi kui sa kood – ma olen kudunud ja heegeldanud -, kui sa teed seda hästi, sa alati leiad vastukaja nende seast, kes seda teevad. Kui sa laulad, leitakse sind hästi üles. Ükskõik mis tööd sa teed, kui sa teed seda hästi, siis leitakse sama,” rääkis Anne Veski.

Jätke võtmed väljapoole ning avage oma hing publikule – ning võite loota, et vähemalt Venemaal saavutate tuntuse mitte ainult üheks hooajaks, vaid aastakümneteks.

“Nõukogude ajal oli ta selline lääne kultuuri esindaja. Laulis küll vene keeles, aga oli siiski välismaalane. Pribaltika oli ju selline välismaa Nõukogude Liidus,” meenutas ajalehe Kommersant ajakirjanik Nadežda Prusenkova.

Artikli leiate siia klikkides >>