Anne Veski võitis Venemaa superstaarisaate vooru ballaadiga / SL Õhtuleht

03.12.2007

SL Õhtuleht
Tekst: Jaanus Kulli

Alles eelmisel nädalal väljakukkumise äärel olnud Anne Veski võitis reedel saates “Sina, superstaar!” ballaadiga “Prosti za ljubov” viimase vooru kindlalt ning tõusis sellega kokkuvõttes neljandale kohale.

Kommenteerijad on vaimustuses: “Vaatasin täna Anne esinemist videost sada korda järjest ning ikka ja jälle puhkesin uuesti nutma.”;

“Mu jumal, Anne oskas anda edasi loo iga sõna mõtte. Nii tunnetuslikult ja valulikult armusin ma sellesse laulu alles eile pärast Veski esinemist.”

“Ei oska arvata, kuidas nad seal žüriis hääletavad ja kes selles projektis edasi võistleb, kes välja kukub, kuid täna (27. novembril – J. K.) salvestame pööraselt ilusat ballaadi armastusest,” kirjutas Anne Veski Vene telekanali NTV saate “Sina, superstaar!” kodulehel, kus ripuvad üleval saates võistlejate kohustuslikud blogid.

Suurepäraselt esitatud ballaadiga suutis Veski tõusta eelmise vooru tulemusega võrreldes tervelt viis kohta ja pärast 8. vooru oli ta langenud kümne võistleja seas eelviimaseks.

“Eeldan, et see saab olema üks tugevamaid laule minu repertuaaris ning ma ka ise jäin selle lauluga väga rahule,” äratas ta samas lootusi. Ja ei eksinud. Nüüd asub Veski neljandal kohal ning jätkab võistlust superstaari tiitlile.

Nostalgiahõnguline “Sina, superstaar!” on Vene NTV telekanali eetris kaheksandat nädalat. Anne Veski kõrval võistlevad sellised Venemaal tuntud tähed nagu Olga Zarubina, Aziza Muhamedova, Aleksei Glõzin, Aljona Apina, Sergei Tšelobanov, Valentina Legkostupova, Sergei Krõlov ja Mihhail Muromov.