ANNE VESKI SOOLOKONTSERT LINNAHALLIS

29.03.2008

1. mail toimub publiku suure huvi tõttu Tallinna Linnahallis kontsert Anne Veski 30, kus teevad kaasa veel Gerli Padar, Rolf Junior, Eesti parimad showtantsijad ja saateansambel Easy Living.
Show on jätkuks juba märtsis Tartus ja Jõhvis üliedukalt toimunud kontsertidele.

Üle kümne aasta Eestis taas soolokontserdi andev rahvusvaheliselt üks tuntumaid ja armastatumaid poplauljaid Anne Veski tähistab sellega oma 30. lavajuubelit.

“Olin algul murelik, kas kodupubliku huvi minu vastu on nii suur, et soolokontserti korraldada, kuid edukad ülesastumised kuu aega tagasi näitasid, et ma olen palju populaarsem kui arvata julgesin… ”

“Publiku soe vastuvõtt, täissaalid ja ühe minu muusikust sõbra humoorikas ülestunnistus, et ma olen 30 aastaga tõesti laulma õppinud, andis mulle tõuke sama kavaga ka Tallinna kuulajate ette tulla,” tunnistas lauljatar.

Kontserdil kõlab läbilõige Anne Veski lauljakarjääri paremikust. Kavast ei puudu Roosiaia kuninganna, Jätke võtme väljapoole, Viimne pilet ja paljud teised hitiks saanud laulud.
Koos Anne Veskiga näete laval populaarset Rolf Juniori ja end muusikalides ja Eurovisioonil rahva südamesse laulnud Gerli Padarit. Laval on kõrgetasemelist vokaali ja pillimängu, nauditavat showtantsu ja tulevärki.

“Ma olen laulnud 30 aastat, aga esinedes taas Eesti publikule, on mul tunne, et tahan laulda veel 30 aastat!”

Kontsert Tallinna Linnahallis toimub 1. mail 2008 algusega kell 19.00.