Eesti Muusikaauhind 2014 “Panus Eesti Muusikasse” kuulub Anne Veskile!

29.01.2014

www.Publik.ee

Homme Nokia Kontserdimajas toimuval meie muusikatööstuse suurüritusel Eesti Muusikaauhinnad 2014 antakse “Panus Eesti Muusikasse” auhind Anne Veskile. Kodumaise muusika suurnimi esineb 2,5 tunnisel galal koos teiste tuntud artistidega. Auhinnatseremooniast teeb otseülekande TV3.

“Hea tunne on viia koju selline trofee,” lausus Anne Veski. “35 aastat laval olla on pikk tee ja ilmselt on seda nüüd ka märgatud ning tunnustatud,” lisas laulja.

Esmaspäevast alates käivad Nokia Kontserdimajas ettevalmistused suurshowks. Iga esinev artist astub üles eriproduktsiooniga. Esinejate nimekiri on suurim ning auhinnatseremoonia produktsioon kalleim, mida seni kasutatud.

Saalis viibivale publikule ja tuhandetele televaatajatele esinevad Anne Veski, Kerli, Winny Puhh, Birgit Õigemeel, Lenna, Facelift Deer, HU?, Kõrsikud, Vallatud Vestid, Karl-Erik Taukar, Metsakutsu ja Grete Paia.

Auhinnad antakse kätte 19 kategoorias, sealhulgas ürituse korraldaja, Eesti Fotogrammitootjate Ühingu poolt valitud “Panus Eesti Muusikasse”, mis antakse üle gala lõpuosas.

Artikli leiate siia klikkides >>