Anne Veskist saab Venemaal psühholoog / Naised

13.10.2011

Ajakiri “Naised”
Tekst: ajakiri Naised
Foto: Daisy Lappard

Eestis ennekõike lauljana tuntud Anne Veski sai rolli uues Vene teleseriaalis “Pärast kooli”, mida filmitakse hetkel Eestis.

Anne kehastab seriaalis koolipsühholoogi, kelle juurest mitmed seriaalitegelased aeg-ajalt läbi käivad. “Pakkumine kaasa lüüa tuli Vene esimese kanali poolt. Kuna ajad mulle sobisid ja võtted toimusid Tallinnas, olin nõus. Tegemist on siiski episoodilise rolliga, seega polnud ka vaja suurt tekstikoormat pähe tuupida,” selgitab Anne rõõmsalt. “Psühholoogi roll on hea, sest mina pean ju enamasti kuulama, mida seriaalikangelased, õpetajad ja õpilased mulle räägivad. Endal on sõnalist osa vähem.”
Anne Veskil pole see sugugi esimene kord seriaalis kaasa mängida. “Olen ka varem Vene teleseriaalides kaasa teinud. Kaks aastat tagasi sügisel olid võtted Venemaal ja siis oli mul ikka suur osa täita. See andis mulle kui artistile palju juurde.”

Küsimusele, miks just Anne, vastab ta rõõmsalt: “Eks sellepärast, et mina olen Anne Veski. Sarjas “Pärast kooli” pidi mängima veel mitmeid Venemaa tuntud tegijaid.”
Venemaa esimese kanali, The Walt Disney Company ja PBK ühistööna Eestis valmiv sari “Pärast kooli” räägib gümnaasiumiõpilaste elust ja suhetest ning selles osalevad õpetajatena mitmed populaarsed Vene artistid. Eesti näitlejatest teeb kaasa ka Taavi Eelmaa.

Artikli leiate siia klikkides >>