Anne Veski ETV “Terevisioonis”

26.02.2016

Toimetas: Madis Laur
Anne Veski tähistab oma sünnipäeva uue plaadi ilmumisega

Täna hommikul oli “Terevisioonil” külas Anne Veski, kellel on 27. veebruaril sünnipäev ning kes eile esitles oma uut plaati “Võta minu laul”.

Uue albumi nimilugu “Võta minu laul” on töötlus David Bowie loost “Never Let Me Down”. “Tegelikult me üritasime seda lugu salvestada 30 aastat tagasi. See lugu hakkas kummitama ja nüüd me leidsime, et nüüd on lõpuks õige aeg ta ära teha,” ütles Anne Veski.

“Iga laul sünnib siis, kui ta sündima peab. Selle plaadi peal on ka mõned täiesti värsked lood. Siin on ka mõni laenlugu, aga need tõesti jäänud kunagi kummitama ja nüüd on nad ära tehtud. Eelmine juubelituur läks väga hästi ja juuli viimane dekaad on meil suuremates Eesti linnades suurema ansambliga esinemine ja seekord andsid nõusoleku ka Jüri Pootsman ja Koit Toome. Ma loodan, et saame teile pakkuda lahedat suveõhtut.”

“Veski sõnul on kõige lahedam see, kui inimestel on sära silmades ja nad kaasa laulavad. “Selle nimel me ju kõik tööd teemegi ja siis tekib selline omavaheline energia ja sa lähed koju ja tiivad on selja taga, et üks päev on jälle korda läinud.”

Vaata teleklippi siit >>