A.Veski: esimese armastuse nimel hüppasin ma spordilaagris peakat!/Elu24

17.02.2016

Elu24.ee meelelahutustoimkond
Anne Veski võõrustas oma kodus sünnipäeva eel Ringvaate meeskonda, tavalise intervjuu asemel mängis superstaar hoopis lauatennist ja piljardit.

Foto: Ringvaade

Anne Veski võõrustas oma kodus sünnipäeva eel Ringvaate meeskonda, tavalise intervjuu asemel mängis superstaar hoopis lauatennist ja piljardit:“ Mulle pole kunagi meeldinud lihtsalt niisama joosta“, ütleb armastatud lauljatar ning lisab: „Lautennises saab piisavalt liikuda aga minu jaoks on oluline ka võistlusmoment“.
Kogu nooruse spordilaagrites veetnud Anne Veski on lauatennist mänginud lapsest peale, viimati võistles superstaar veel 10 aastat tagasi Egiptuses rahvusvahelisel turniiril, kus ta saavutas paarismängus kuld- ja üksikmängus pronksmedali: “Eks nad alguses ikka arvasid, et ega see laulja suurt midagi ei oska, aga võta näpust“, muigab Anne meenutades.

Koduse pinksilaua vahetasid Anne Veski ja Benno Beltšikov piljardimängu vastu: „Midagi peab ju tegema vabal ajal“, naerab Anne ja lisab, et abikaasa Benno on väga hea õpetaja.

Ka Ringvaate toimetaja Karmel Eikner pandi mängima ja lauatennises tuli suisa võistelda. Kes erinevad mängud võitis ja milliseid saladusi Anne ning tema abikaasa Benno nende pikast kooselust veel rääkisid saate teada homsest Ringvaatest.

Vaata lähemalt >>