Webbyt
Webbyt
 
 
 
 
 

 
 
  AVALEHT
  Uudised / Artiklid

 

 

Kutsu esinema
CD-2018

 

 

   
 
Uudised / Artiklid
Prindi Sisukaart
 
 

Anne Veski: abikaasa suutis mind piljardipisikuga nakatada / Õhtuleht

18.02.2016

Katharina Toomemets / Õhtuleht
 

MÕNUS MÄNG: Anne Veski mängib tihti kodus abikaasa Bennoga piljardit. Naabritega kahasse kingiti mehele lausa piljardilaud. "Me mängime alati segapaarides – Benno naabrinaise ja mina naabrimehega, sest muidu tuleb kohe tüli," muigab Anne.

Armastatud lauljatar Anne Veski ja tema abikaasa Benno Beltšikov mängivad kodus tihti mitmesuguseid mänge. Benno on Annet nakatanud piljardipisikuga ja nii kingiti naabritega kahasse mehele isegi piljardilaud.  

27. veebruaril tähistab legendaarne lauljatar Anne Veski oma 60 aasta juubelit. Abikaasa Bennoga täitub neil tänavu aga 35. abieluaasta. "Ringvaade" käis neil sel puhul külas ja täna õhtul näeb, millega paar vaba aega sisustab.

Anne võtab võttegrupi vastu oma Rocca al Mare kodus. "Benno on väga hea õpetaja, mängime ühe piljardi", hõikab armastatud lauljatar alustuseks ja selgitab rõõmsalt, et nad veedavad abikaasaga tihti õhtuid mitmesuguseid mänge mängides ning on nakatanud sellega naabreidki. "Millegagi peab ju tegelema", seletab Anne ja jutustab loo, kuidas nad naabritega kahasse Bennole sünnipäevaks piljardilaua kinkisid. "Me mängime alati segapaarides – Benno naabrinaise ja mina naabrimehega, sest muidu tuleb kohe tüli," muigab Anne ja möönab, et ilma Bennota ei teaks ta piljardist mitte midagi.

 

Vaata lähemalt >>

www.anneveski.com >>> Manager: Benno Beltšikov: +372 50 98 856 Free website - Webbyt
 
 
Free website - Webbyt